Inches
This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences. This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences.
Perfect Fit XactFit Cockring Sizes 14, 15, 16
£21.83
Wireless Rockin Rabbit Vibrating Cockring
£28.83
£10.95
For care and discretion, we keep this summary focused so you can compare products quickly.
Inches
This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences. This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences.
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 4.5 cm |
| EAN | 4890888882630 |
| Washing | Hot soapy water and toy cleaner |
| Insertable Length | 5 to 6 inches |
| Diameter | 1.75 Inches |
| Colour | Gold |
| Flexibility | Rigid |
| Controller | Rigid |
| For Who | Both |
| Adult Product? | |
| Who Is It For? | Both |
| Features | Multi speed |
| Made From Material | Plastic |
| Brand | Seven Creations |
| Power | (2 x C Included) |
| Size | 19cm |