Just like the other prostate massagers in the exus range, the Vibro has a dedicated arm for perineum stimulation thanks to a stainless steel ball that ‘licks’ the perineum with short, firm, tongue-like strokes. The big difference with the exus Vibro however is the ribbed detail along the shaft and the powerful vibrating bullet that rocks a five speed setting, easily accessed via a push button base. If you’re keen on exploring prostate powered orgasms, make sure you do it with the exus Vibro. This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences. This product offers exceptional quality, comfort, and value for money, ideal for those looking for premium experiences.
Lelo Sona Cruise Sonic Clitoral Massager Cerise
£98.83
Foreplay Frenzy Teaser G-Spot Vibrator
£36.83
Nexus Vibro Prostate Massager
£93.83
Explore Nexus Vibro Prostate Massager in the Anal Toys range. Practical details on material, features, and intended use help you choose with confidence.
Key details
- Brand
- Nexus
- Colour
- Black
- SKU
- vibro
- Weight
- 0.21 KG
- EAN
- 5060274220578
For care and discretion, we keep this summary focused so you can compare products quickly.
Additional information
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 cm |
| EAN | 689076897761 |
| Washing | Hot soapy water and toy cleaner |
| Colour | |
| Insertable Length | 1 to 5 inches |
| EAN | |
| Brand | |
| Diameter | 0.9 Inches |
| Colour | Black |
| Flexibility | Rigid |
| Controller | Rigid |
| For Who | Male |
| Who Is It For? | Male |
| Features | 5 Vibration Settings |
| Waterproof? | Yes |
| Made From Material | Plastic |
| Brand | Nexus |
| Size | 10 cm |

